The Doll Killer 2019. داستان اسباب بازی ما 4.
بررسی ها | 24/06/2019 | توسط Casanova Wong Kar-Wai

برای من هیچ چیز فریاد نمی زند "تابستان!" مانند اکران تئاتری فیلمی مانند عروسک قاتل. بیش از مقالاتی درباره ردپای مباحث بلوغ ، بیشتر از بحث های خواب آلود درباره بازدیدهای رادیویی ، بیشتر از مواردی که با تلنگرهای دور شهر می چرخند. وقتی فیلم های ترسناکی که حتی دفاتر مطبوعاتی که باید آنها را بفروشند نمی چرخند شروع به اکران می کنند ، بله واقعاً تابستان است. با توجه به زندگی در حاشیه ، در اولین نمایش ممکن که برای دیدن عروسک قاتل تصور شود ، به سینما رفتم. اکران در ساعت 3.30 بعد از ظهر روز چهارشنبه 19 ژوئن 2019. من این کار را انجام ندادم فقط همانطور که گفته شد ، زندگی اغراق آمیزی دارم ، بلکه برای گرفتن نبض اوضاع نیز هستم. چه کسی در اتاق خواهد بود تا علاوه بر من و چند نفر دیگر از ناراحتی های بالای 40 سال که این فیلم را با پیراهن های گروه های شناخته شده پنک پوشیده است ، این فیلم را ببیند؟ این همان چیزی بود که من تعجب می کردم وقتی پرده مخمل سنگین ورودی اتاق را کنار زدم سینمایی و باید بگویم که پاسخ این سوال من کاملا مرا متحیر کرده است. من نمی گویم که اتاق پر بود ، این دروغ خواهد بود ، اما افراد زیادی بودند. دو عزیز در بیست سالگی بودند ، سه جوان غیرقابل تحمل 15 ساله که نمی توانستند صبر کنند تا یک ظرف غذا ایجاد کنند ، یک زوج سالخورده کلاسیک که فیلم را به طور تصادفی انتخاب کردند ، یک گروه پنج یا شش نفری وحشت و بعضی از دلخورهای ناامید مثل من تو ، بیایید در مورد بیست نفر صحبت کنیم. دوستان ، بیشتر از آنچه در اولین نمایش گودزیلا II بود. از دیدگاه من به عنوان یک تماشاگر سینما در بعد از ظهر ، یک فیلم پرفروش.

اگر تعجب می کردید ، Chucky جدید اینجا این چرندزها را دارد.

و من را شگفت زده می کند ، به دلیل همه حق رای دادن های ترسناک ممکن و قابل تصور ، یکی از عروسک های قاتل همیشه نسبتاً بی تفاوت من را ترک کرده است. من البته با ظرفیت شخصی صحبت می کنم ، ها؟ اما همیشه به نظر می رسید که یک شوخی آشکار کمی طولانی کشیده شده است. رسوایی متخلک مانند آن به نام همدردی به هر قیمتی. اما به وضوح برای همه مخاطبان حاضر در اتاق چنین نبود. برای بسیاری دیگر ، چاکی - مانند فردی ، مایکل یا جیسون - یکی از هیولاهای کلاسیک مجموعه ترسناک سینمایی ما است. و از آنجا که حدود ده سال پیش ، وقتی دیگر هیولاهای مقدس فوق الذکر با تنبلی دوباره به صفحه نمایش بزرگ پرتاب شدند ، امکان راه اندازی مجدد سیستم وجود نداشت ، نمی توانیم از سال 2019 معاف شویم. داستان تولید فیلم مورد بحث از همه زیبا تر نیست ، در واقع خدایان تولیت دون مانچینی و برد دوریف از خلقت خود مبرا شده و جایگزین آن دو کودک فاسد می شوند که به نام دیوید "پسر جفری" کاتزنبرگ و ست پاسخ می دهند بیایید ببینیم ایده ای که در زندگی ام داشتم چه مدت می تواند دوام بیاورد. "گراهام-اسمیت ، اما - سلام - این هالیوود است ، زیبایی ، نمی توان انتظار داشت که چه کسی آداب و معاشرت را می داند ، درست است؟ و بنابراین در اینجا اتاق دوباره راه اندازی عروسک آدمکش می شود.

ایده های خوب

من حتی قصد ندارم داستان را برای شما تعریف کنم ، شما آن را از قبل می دانید ، درست است؟ اسباب بازی کودکان وارد خانه یک خانواده طبقه متوسط ​​آمریکایی می شود و شروع به شکستن کشتار مردم بین یک شوخی و دیگری می کند. اگرچه در آینده هستیم ، در اینجا چند مورد مهم به روزرسانی شده است. اولین مورد: خانواده طبقه متوسط ​​آمریکایی در اینجا توسط یک مادر تنها (اوبی پلازا له کننده ی شخصی من) نشان داده می شود که خیلی زود بچه دار شده و وقتی در کار در فروشگاه بزرگ که به عنوان صندوقدار کار نمی کند حوصله اش را ندارد ، زمان خود را در آنجا سپری می کند توسط یک سروصدای خشن و متاهل مورد ضرب و شتم قرار گرفت. بله ، در اولی مادر بیوه ای وجود داشت ، خوب ، این شرایط دقیقاً ایده آل در مولینو بیانکو نبود ، اما در اینجا ما با یک ناراحتی واقعی طرف هستیم. دربان دیوانه جنسی که دوربین های مخفی برای جاسوسی از مردم در دستشویی ، کارخانه در جنوب شرقی آسیا محل تولید عروسک ها ، فروشگاه بزرگ محل کار مادر ، حیاط زیر خانه ای که کودک باید برای بازی به آنجا برود ، قرار می گیرد که به نظر می رسد یکی از مجموعه ها باشد توسط The Wire. قاتل عروسک ها در یک جهان زشت ، کثیف و پست تنظیم شده است. دوم: نمی دانم آیا شما تا به حال در مورد این اینترنت چیزی شنیده اید اما ظاهراً این چیزی است که اکنون در آمریکا مد شده است و دیر یا زود نیز به سراغ ما خواهد آمد. بنابراین چاکی چاکی نمی شود زیرا روح یک آدم شیاد قاتل به لطف جادوی سیاه voodoo اما به دلیل تکنولوژی یک قطعه پلاستیک را در خود نگه می دارد. به سادگی یک کارگر فقیر در کارخانه ویتنام که در آن اسباب بازی برای کودکان ثروتمند و بور آمریکایی ساخته می شود ، چنان مورد آزار و اذیت رئیس خود قرار می گیرد که قبل از اینکه خودش را بکشد ، تصمیم می گیرد یک تراشه را بر روی یک عروسک خراب کند تا بد شود. عروسکی که بخشی از یک تروریست چند ملیتی است ، کسلان ، که همه چیز را از ماشین های سن تولید می کند

، ,یک ,های ,نمی ,مورد ,عروسک ,شده است ,می کند ,اسباب بازی ,می شود ,در اینجا ,طبقه متوسط ​​آمریکایی ,2019 داستان اسباب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

filedanesh اینترپلاس بلاگی برای فایل ها وبسایت رسمی دانلود انواع فایل و مقاله های کم یاب در سطح کشور گل سنگ دانلود جزوات دانشجوی آشپزباشی adishastore معرفی کتاب و کتابفروشی اینترنتی قفسه shamss